Italian Elco Group почала свою виробничу діяльність більше 50 років тому, і стала одним з найбільших виробників електродвигунів у світі. Elco має виробничі потужності в Бразилії, Болгарії, Канаді, Китаї, Колумбії, Італії, Мексиці та Іспанії, з планами щодо подальшого розширення в нових областях. Є дочірні компанії в інших країнах, які надають підтримку продажів і матеріально-технічну допомогу.

Elco Великобританія була створена в 2002 році для сприяння повний спектр моторних і вентиляторів продуктів, зроблених Elco Group. Офіс продажів, склад і розподільний центр забезпечить додатковий рівень підтримки клієнтів, щоб доповнити міжнародну офісом в Італії. З моменту утворення Elco Великобританія істотно виросла і нещодавно переїхав до виробництва і розподілу об'єкта Regal Белойт Великобританії перебуває в Гейнсборо, графство Лінкольншир. Ця функція дозволяє Elco Великобританія запропонувати багато продуктів на наступний день служби для клієнтів, а локальне подання дозволяє нам швидко реагувати на потреби клієнтів, продажів і обслуговування наявних відвідувань, щоб обговорити нові проекти та моніторинг продуктивності поставок з існуючими клієнтами.

Продукти:

Elco виробляє широкий спектр двигунів змінного струму, вентиляторів і повітродувок. Вони поставляються клієнтам по всьому світу для використання в системах опалення, вентиляції, кондиціонування повітря і холодильного обладнання, а також багатьох інших різноманітні вентиляторів і механічних умовах експлуатації. Спільний компонент всіх наших клієнтів є їх потреба у високоякісних, технічно передових продуктів, призначених для задоволення потреб дуже строгим, в поєднанні з наявністю в короткі терміни і за низькими цінами. Elco зарекомендувала для задоволення цим критеріям і задовольняють потреби клієнтів. 

Elco це динамічно розвивається, з розширюється спектр продукції і позиції в якості одного з Європи? Найбільших виробників електродвигунів і вентиляторів. Присутність в більш ніж 80 країнах дозволяє бути впевненим про свої перспективи в мінливому світі. Група Elco має глобальне виробництво понад 10 мільйонів штук на рік.

Догори Телефон