Компанія Castel є одним з європейських лідерів, які виробляють холодильну автоматику та лінійні компоненти для комерційних холодильних установок, що працюють на хлорфторвмісних холодоагентах.

Компанія Castel на сегодняшній день - бренд, що доволі активно розвивається та завойовує нові й нові ринки холодильного обладнання у Європі та за її межами.

Створена компанія була в 1961 році в Мілані (Італія). Спеціалізація компанії направлена на обслуговування та ремонт холодильного обладнання. На початках цехи компанії розміщувалися в Мілані.

Після 1973 року виробництво було винесено за межі міста. Площа виробничих потужностей складає 4500 кв. м., поряд побудували складські приміщення такої ж площі.

На виробництві Castel встановлено найновіше обладнання, що дозволяє гарантувати беззаперечну якість продукції що випускається (контроль якості проводиться на кожній стадії виробництва).

Щорічно завод Castel впевнено проходить сертифікаційну перевірку Системи менеджменту та якості на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008

Асортимент продукції компанії включає в себе:

Окрім фреонової автоматики в асортименті продукції компанії також є комплектуючі для масляної лінії холодильних установок та фільтра.

Перейти на сайт виробника: http://www.castel.it/

Догори Телефон