Підприємство, засноване в червні 2002 року в Хайнсдорфергрунд Берндом Леффлером, вже восени 2003 року змогло почати виробництво ламельних теплообмінників. З тих пір організація постачає споживачів по всьому світу: продукція підприємства використовується в холодильних і кліматичних установках в області збереження і переробки продуктів харчування в супермаркетах, морозильних установках і логістичних центрах. Крім того, теплообмінники фогтландского підприємства знаходять застосування в кондиціонуванні повітря у великих обчислювальних центрах, а також критих льодових аренах і гірськолижних схилах.

З 2007 року компанія також зайнята в охолодженні турбін і двигунів. Перші проекти в цій новій для підприємства області були реалізовані в Індії, Саудівської Аравії та Нідерландах.

В результаті безперервно зростаючого надходження замовлень і розширення спектру пропозицій в області охолодження для важкої промисловості і силових установок, в 2010 році в Хайнсдорфергрунд були збільшені площі цехів. З будівництвом другого виробничого приміщення відповідно зросли виробничі потужності.

Компанія також розширилася в міжнародному плані. Завдяки наявності бюро продажів по всьому світу, підприємство зміцнює своє становище на ринку систем охолодження і кондиціонування.

Встановлений металообробний парк підбирався з урахуванням відповідності новітнім, модернізованим виробничим процесам і новаторським конструкціям, які будуть реалізовані протягом середньострокового періоду. Використання верстатів і технологічного обладнання від авторитетних виробників з Європи та США дозволяє гарантувати відмінну якість теплообмінників. Молоді висококваліфіковані співробітники проходять підготовку на семінарах і курсах підвищення кваліфікації для спеціалізованої діяльності в компанії thermofin ®. Мережева система обробки даних, якою управляє і за якою стежить керівництво виробництвом, забезпечує ефективність виробничих процесів. Залучення виробничих робітників до розробки серійної продукції і спеціалізованих версій призводить до швидкого впровадження ідей і сприяє покращенню взаєморозуміння. Головною метою політики компанії заслужити довіру своїх клієнтів. Завдяки застосуванню сучасних технологій виробництва та постійних перевірок відповідності стандартам thermofin може гарантувати надійність своєї продукції. Матеріали, які використовуються у виробництві, відповідають найвищим стандартам якості, що підтверджується відповідними сертифікатами постачальників.

Система управління якості: Сертифікована згідно DIN EN ISO 9001:2008

Вимоги до якості зварних з'єднань: сертифіковані згідно DIN EN ISO 3834-3

Виробник обладнання, що працює під тиском, сертифікований згідно 97/23/EC (Устаткування, що працює під тиском) сертифіковано відповідно AD 2000-Merkblatt HP0.

Перейти на сайт виробника.

Догори Телефон