Компанія Eco Spa була заснована в 1972 р. в місті Pocenia, Італія. Динаміка, прагматизм, гнучкість - це головні характеристики діяльності фірми ECO. У 2007 році ECO об’єдналась с концерном LUVATA. Завдяки цьому компанія ECO стала головним бізнес-партнером для найбільших фірм в секторі HVAC&R в цілому світі.

Кваліфікований персонал, технічні новинки, сучасний виробничий процес і турбота про охорону навколишнього середовища, концентрація на потребах клієнта, все це характеризує кожну фазу діяльності ЕСО і направляє основи бізнесу до стратегічних факторів успіху.

Luvata ЕСО є світовим лідером у виробництві оребрених теплообмінників, а також одним з ключових виробників обладнання для охолодження повітря, що застосовується в такій області, як промисловий холод. Крім аргументованої позиції в Європі ЕСО, за допомогою нових фабрик в США і Китаї, розширює поле діяльності для надання ще більшої підтримки своїм торговим партнерам.

ECO належить 9 виробництв: в Австрії, Іспанії, Швеції, США, Китаї і чотири в Італії. Працевлаштовано близько 2000 чоловік. Річні продажі досягають рівня 320 мільйонів євро.

З метою регламентації високого стандарту виробів і послуг група ECO пройшла сертифікацію ISO 9001, 14000, вироби були тестовані у зовнішніх лабораторіях, таких як RWTÜV. Ці тести перевіряли холодопродуктивність, розхід повітря, споживану потужність, площу теплообміну і рівень шуму. Всі вироби ECO мають знак CE та сертифікат PED для устаткування, яке працює під тиском.

Luvata ЕСО може похвалитись своїми партнерами, серед яких такі знамениті фірми як: Carrier, Danfoss, Emerson Copeland, Bitzer, Thermoking, Linde, Cubigel (в минулому - ACC).

Продукти ECO також працюють у відомих мережах гіпермаркетів: REWE, ALDI, PENNY, NETTO, COOP UK, LIDL, ALBERT HEYN, BENNET.

З 2016 р. Luvata HTS підпорядковане компанії Modine Manufacturing. Компанія MODINE заснована в 1916 році Артуром Бернардом. Зараз діє 10 виробничих потужностей на території ЄС та 9 поза межами ЄС.

Основні аспекти в роботі компанії:

Перейти на сайт виробника

Догори Телефон