Danfoss - це міжнародний концерн, який виробляє устаткування для холодильної, теплової, вентиляційної, електричної галузі, а також для галузі кондиціонування, і є автором безлічі унікальних технічних рішень.

Продукція фірми Danfoss, яка безпечна для навколишнього середовища і постійно вдосконалює якість пропонованих виробів, дає можливість економити енергію при експлуатації, збільшує ефективність промисловості і покращує комфорт життєдіяльності.

З широкого спектру продуктів Danfoss, особливої ​​уваги заслуговують пристрої для холодильної галузі та кондиціонування, серед яких хочеться виділити лінійку агрегатів Optima Slim Pack, системи контролю і моніторингу ADAP KOOL, автоматика для комерційного та промислового сектору.

elektronikaKomponenty i armatura Komponenty i armatura Komponenty i armatura Komponenty i armatura Komponenty i armatura

Kontrola jakości Sprężarki tłokowe Sprężarki scroll

У розпорядженні Danfoss 53 фабрики в 21 країнах на шести континентах, філії та представництва в понад 110 країнах, в компанії працевлаштовано близько 18 тисяч співробітників по цілому світі. Фабрики фірми Danfoss виробляють в загальному більше 250.000 готових виробів на день. Виробничі площі оснащені найсучаснішим технічним обладнанням, тут застосовуються найбільш ефективні виробничі процеси.

Кожен співробітник бере участь у процесі контролю якості на своїй ділянці роботи. Спеціальні відділи контролю якості беруть участь у діяльності конструкторських і технологічних відділів, контролюють кожен етап роботи і готові вироби.

Слід зазначити що, крім застосування новітнього обладнання і технологій для контролю якості, Danfoss став однією з перших компаній у своїй галузі, яка отримала свідоцтво якості виробів ISO9000 та ISO9001, видане Міжнародною Організацією Нормалізації. Danfoss є автором багатьох унікальних технічних рішень в холодильній, теплової галузях, силовий гідравліки, в галузі електрики і вимірювальних пристроїв. Завдяки цьому компанія належить до світової еліти фірм, що визначають напрями розвитку техніки. Світова промисловість зупинилася перед питанням - як забезпечити подальше економічне зростання і, одночасно, зберегти навколишнє середовище від знищення і надмірної експлуатації природних багатств. Danfoss бере активну участь у вирішення цієї проблеми. Продукція компанії дозволяє економити енергію, збільшує ефективність виробництва і поліпшує умови життя людей по цілому світу. Продукція компанії Danfoss продається в цілому світі через мережу дистрибьюторів.

У 2003 році для Північної Європи було засновано «Центр Дистрибуції» в Данії, місті Родекро. Товар з «Центру» висилається безпосередньо дистрибуторам, а філії Danfossa координують доставки товарів. Першими такою формою дистрибуції скористалися клієнти з Бельгії.

Співробітники компанії Danfoss - це інженери, які готові надати технічну консультацію щодо застосування, вибору та обслуговування обладнання. На шести континентах розміщені авторизовані сервісні центри, обладнані спеціальними пристроями та вимірювальною апаратурою, призначені для обслуговування і ремонту продуктів Danfoss.

Догори Телефон