Cubigel compressors S.A. (раніше Electrolux) це іспанська компанія, в активі якої знаходяться два заводи з виробництва герметичних компресорів та дві монтажні лінії конденсаторних агрегатів для холодильної техніки.

Після фінансових труднощів глобальної кризи, компанія була куплена в 2012 році китайським виробником компресорів для побутової техніки - Huayi Compressor Co., Ltd* (див опис нижче).

Річні продажі нового власника більше 12 мільйонів одиниць герметичних компресорів в діапазоні від 40 - 400 Вт застосовується для влаштування домашніх господарств. Акції компанії котируються на китайському фондовому ринку, вона має високий фінансовий потенціал, налічує більше 3000 співробітників. У Європі - це нова дочірня компанія створена під назвою Huayi Compressor Barcelona, S.L.. Заводи компанії розташовані біля міста Барселона на площі 42000 кв.м. Потужності компанії дозволяють виробляти і постачати на ринок 2,5 мільйона одиниць компресорів.

Huayi Compressor Barcelona, S.L. несе відповідальність за проектування, розробку, виробництво і постачання герметичних компресорів та на їх базі холодильних агрегатів. Протягом короткого часу компанія завоювала ряд необхідних сертифікатів: ISO 14001, ISO 9001 (сертифікація по TUV NORD), VDE, UL, CE, Saso, Kucas, КLТ, ...

Компанія запроваджує нові технології для нових моделей компресорів, зокрема з серії Green Cooling.

Cubigel Compressors® (Huayi Compressor Barcelona, S.L.) пропонує широкий спектр герметичних компресорів, що охоплюють діапазон від 2.4 см³ до 34 см³ роботи з різними холодоагентами, різної напруги і для будь-якого типу застосування.

Перейти на сайт виробника

Huayi Compressor Co., Ltd:

Заснована в 1990 році, знаходиться в Jingdezhen, Китай і є номером один у світі серед виробників герметичних компресорів. Компанія спеціалізується на виробництві герметичних компресорів малої потужності, з річним обсягом продажів 28 млн одиниць.

Huayi Compressor Co., Ltd проводиться Sichuan Changhong Electric Co.,Ltd., та є зареєстрованою компанії на фондовій біржі Shenzhen. Huayi Compressor Co., Ltd, з його двома місцевими філіями Jiaxipera Compressor Co.,Ltd і Huayi Compressor (Jingzhou) Co.,Ltd. має стійке фінансове становище, працюють більше шести тисяч співробітників і досягає більше 23,53% місцевого ринку.

Догори Телефон