Німецька компанія Ziehl-Abegg, заснована в 1910 році, являється однією з найстаріших на ринку промислових вентиляторів і різних привідних систем. Її продукція використовується в багатьох галузях і зустрічається у складі технологічного обладнання на підприємствах в більшості промислово розвинених країн. В даний час на заводах компанії зайнято понад 3000 кваліфікованих працівників. У більш ніж 30 країнах розташовані дочірні виробництва, філії та торгові представництва. Зразки продукції, що випускається Ziehl-Abegg представлені в нашому каталозі.

У свою чергу, вентилятори Ziehl-Abegg заслужили визнання з боку споживачів завдяки якості виконання і надійності конструкції. Вентилятор Ziehl-Abegg, встановлений у Вашій системі - запорука багаторічної безперебійної і комфортної роботи цієї системи.

Якість продукції Ziehl-Abegg обумовлено багаторівневою системою контролю якості, реалізованої на заводі в Німеччині і дозволяє контролювати всі етапи виробництва вентилятора без винятку. Запорукою надійності вентилятора, що залишає стіни заводу Ziehl-Abegg є паспорт фінальних випробувань кожного вентилятора (всі вентилятори мають індивідуальний серійний номер), який зберігається в архіві підприємства 25 років.

Догори Телефон