Danfoss на сьогоднішній день – єдина компанія-виробник, яка може запропонувати такий широкий спектр у виборі теплообмінників, в комбінації з повним комплектом холодильних компонентів для холодильної установки, надаючи при цьому якісну технічну підтримку.

Враховуючи сучасні тенденції відносно зниження GWP (ПГП) компанія Danfoss розробила новий типоряд теплообмінників, завдяки яким розширюються можливості застосування чиллерів. Нові моделі оптимізовані для роботи з робочим холодоагентом R32.

Завдяки технології Z-образної канальної пластини можемо отримати max продуктивність теплообмінника, повністю змішуючи рідину та газовий холодоагент через “зигзагоподібний” потік, що збільшує коефіцієнт тепловіддачі.

Зокрема розглянемо серію C118L-EZ - випарник, оптимізований для R410A для використання у високоефективних чилерах потужністю 70-250 кВт. Завдяки технології Z-дизайну, наслідуючи особливості ямочок, C118L-EZ зменшує падіння тиску з боку води та кількість використовуваного матеріалу. У реверсному режимі охолоджувача як конденсатора, також C118L-EZ має високі показники.

Детальніше по характеристикам:

Щоб дізнатися більше про мікропластинчасті теплообмінники Danfoss та побачити Z-дизайн у дії, а також функціонування теплообмінників з подвійними стінками натисніть на лінк нижче:

Усі теплообмінники можна замовити під ваш індивідуальний запит. При виникненні питань звертайтеся в наші відділи продажів.

Догори Телефон