Інновації, досвід і традиції - це все про групу компаній LU-VE - це міжнародна організація (головний офіс і виробництво знаходяться в м. Uboldo, Varese), яка включає в себе 16 виробничих одиниць.

30 квітня 2019 року відділ теплообмінного обладнання (повітроохолоджувачі AL Air) компанії ALFA LAVAL увійшов до складу корпорації LU-VE. І вже з початку 2020 року була змінена назва і логотип бренду теплообмінників ALFA LAVAL на ALFA LU-VE.

У зв'язку зі зміною назви даного бренду якість продукції ALFA LU-VE також залишилося на висоті. Теплообмінникам ALFA LU-VE властива висока продуктивність, надійність, енергоефективність. Завдяки об'єднанню досвіду інженерів двох компаній вийшло зміцнити інтелектуальний капітал виробника і консолідувати напрацьовані ноу-хау. Це дозволяє пропонувати клієнтам сучасне високоякісне обладнання.

На даний період часу компанія LU-VE є одним з лідерів в даному промисловому секторі і є другим за величиною виробником теплообмінників в Європі.

У 2000 році компанії LU-VE (була першою компанією в Європі) вручено престижний сертифікат Eurovent "Certify All" для всього ряду повітроохолоджувачів, повітряних конденсаторів і сухих градирень.

Успіх групи компаній LU-VE на міжнародному ринку є результатом впроваджених досліджень і політики розробок, а також фундаментальні принципи дбайливого ставлення до навколишнього середовища:

Провідним принципом групи компаній LU-VE є постійне вдосконалення:

Зараз LU-VE - це один з європейських лідерів, і група компаній, що веде свою роботу в області, яка має велике значення в забезпеченні якості життя.

Догори Телефон