Для заміни поплавкового клапана для промислового холоду компанія Danfoss розробила електронне реле LLS - це компактне, економічне та надійне реле для контролю рівня рідини.

LLS 4000 робить вимірювання рівня рідини електронним способом інтелектуальнішим і надійнішим завдяки простому встановленню в одній точці, інтелектуальному введенню в експлуатацію за допомогою функції Bluetooth, а також надійністю вищого рівня завдяки класифікації Safety Integrity Level. Всі вказані параметри LLS 4000 забезпечують чудові експлуатаційні характеристики у порівнянні з альтернативними механічними пристроями.

LLS 4000 визначає, є холодоагент аміаком або ж він належить до гідро(хлор)фторвуглеців (Г(Х)ФВ), що дає змогу робити вибір.

Даний пристрій відповідає найвищим вимогам щодо безпеки, а саме Safety Integrity Level 2 (скорочено SIL2) – це міра експлуатаційних характеристик і надійності, яку повинні мати вироби, використовувані для видів застосування з жорсткими стандартами безпеки.

Функції та переваги:

23 липня 2020 року відбувся вебінар, на якому більш детально обговорювали дане питання. Відеопрезентацію веде Леонід Тихомиров, інженер компанії Данфосс.

Догори Телефон