ISOLCELL ITALIA S.p.A. це компанія з 50-ти річним досвідом у галузі виробництва обладнання для регульованого газового середовища (РГС). Заснована компанія в 1958 році в Італії.

На протязі десятиліть компанія базується на вмінні досягати, підтримувати і покращувати:

Завдяки постійному прагненню впровадження інновацій у виробництво та багаторічному досвіду в галузі дослідження азоту, компанія ISOLCELL змогла розробити кілька патентів, багато з яких стосуються використання азоту. У 1989 році компанії ISOLCELL було присвоєно статус "Науково-дослідної лабораторії" Міністерства університетських та науково-технічних досліджень.

Перелік продукції, що випускається фірмою, включає: азотні генератори (PSA, VSA і мембрани), вуглекислотні скруббери з використанням активованого вугілля і каталітичні конвертери етилену. Більше того, цією компанією розроблений і запатентований новий кисневий скруббер з дуже низьким споживанням енергії, званий ADOX. Також компанія виробляє кисневі / вуглекислотні аналізатори стаціонарного і переносного типу, а також програмне забезпечення для компьютеризації обладнання.

Вся лінійка продуктів випускається згідно таких директив та відповідає вимогам міжнародних стандартів:

Електроніка ДП являється офіційним ексклюзивним дистриб'ютором на ринку України та пропонує індивідуальний підхід для кожного об'єкту по проектуванню та розробці системи холодопостачання та РГС в камерах зберігання овочів та фруктів.

Перейти на сайт виробника

Догори Телефон