Компанія Frascold доповнює свій асортимент транскритичних компресорів для CO2 серією Q10-TK, 7, 8, 10 м3/год з 4 циліндрами. Дані моделі здатні забезпечити найкращу продуктивність, співвідношення ваги і об'єму відповідно до вимог ринку, таких як потреба стандартизувати бустерні установки за модульним принципом.

Ринок роздрібної торгівлі все більше орієнтується на транскритичні розчини CO2, а R744 - це природний холодоагент, від якого ринок чекає найбільше. Він забезпечує численні переваги з екологічної точки зору, з нульовим ODP і GWP, рівним 1, в повній відповідності з вимогами Кігалійского протоколу, Положення про фторовміщуючі гази, активного податку на викиди вуглецю в різних країнах і European Ecodesign Directive.

Краща продуктивність з точки зору робочого об'єму в компактному і легкому вирішенні: використовувати 4 циліндри навіть для невеликих розмірів.

Також заслуговує на увагу гнучкість серії Q10-TK: завдяки модульної конструкції це рішення ідеально підходить для широкого спектру застосувань, від невеликих і середніх міських магазинів, які переживають період активного росту, до великих магазинів. Сімейство Q10-TK складається з моделей Q10-7TK, Q10-8TK і Q10-10TK, які забезпечують номінальний об'ємний витрата від 7 до 10 м3/год при 50 Гц. Також можна регулювати холодопродуктивність, змінюючи частоту від 30 до 70 Гц.

Моделі нової серії можуть бути оснащені інноваційною системою регулювання холоду CapaFlexTM, запатентованої компанією. Ексклюзивний механічний пристрій, що дозволяє постійно змінювати холодопроизводительность без інвертора відповідно до реальних потреб, для максимальної енергоефективності та зниження витрат на установку і обслуговування.

Догори Телефон