Додаток від компанії Danfoss "Refrigerant Slider" (лінійка холодильщика) - нині перейменовано в Ref Tools - є найпопулярнішим мобільним додатком в світі серед фахівців в області систем охолодження і кондиціонування (більш 2 млн завантажень). Додаток постійно вдосконалюється;останнім часом створено кілька цікавих оновлень, що робить його ще більш зручним у користуванні та функціональним.

Ref Tools включає в себе п'ять найпопулярніших і корисних інструментів:

Ref Slider - Лінійка холодильщика
Будучи складовою частиною Ref Tools, ви отримуєте всі функції і можливості, які зробили Ref Slider хітом для мільйонів інсталяторів по всьому світу. Додаток дозволяє швидко розрахувати співвідношення тиску і температури і знайти необхідну інформацію про більш, ніж 80 холодоагентів, включно природні холодоагенти, такі як аміак і CO2. Ref Slider надає інформацію про кожний холодоагент, в тому числі й потенціал глобального потепління (GWP) і озоноруйнуючий потенціал (ODP). Ви можете перемикатися між значеннями IP4 AR4 і AR5, де значення AR4 використовуються по відношенню до європейських норм F-Gas.

Low-GWP Tool - підбір хладагентов з низьким ПГП
Інструмент, який допомагає знайти і порівняти рекомендовані налаштування перегріву при зміні холодоагенту.

Пошук запасних частин
Отримайте доступ до широкого списку запасних частин і сервісних комплектів Danfoss для промислового холодильного обладнання.

Пошук і усунення несправностей
Отримайте допомогу в діагностиці проблем в холодильних системах, що дозволяє швидко виявити симптоми і знайти рекомендовані рішення.

Magnetic Tool
Швидко і легко перевіряйте та усувайте несправності котушок електромагнітних клапанів.

Додаток Ref Tools безкоштовно завантажуйте в Apple App Store та Google Play Store.

Ref Tools також доступний у веб-версії, що дозволяє використовувати його у вашому улюбленому інтернет-браузері Ref Tools .

Догори Телефон