В березні 2003р. засновники акціонерного товариства Elektronika S. A., яке почало свою діяльність у 1989році в м. Гдині (Польща), створили в Україні дочірнє підприємство - ДП "ЕЛЕКТРОНІКА" АТ "ЕЛЕКТРОНІКА" у м. Львові, де і знаходиться головний офіс та головний склад компанії. Пізніше було відкрито відділи продажу у містах: Київ, Харків, Дніпропетровськ та Одеса. Завдяки клієнтоорієнтованій політиці та плідній співпраці із зарубіжними партнерами ДП "ЕЛЕКТРОНІКА" АТ "ЕЛЕКТРОНІКА" сьогодні є одним із лідерів українського ринку у сфері продажу комплектуючих для холодильної системи та аксесуарів.

За ці роки наша компанія перетворилася на сучасну гнучку та динамічну компанію, орієнтовану на впровадження комплексних рішень починаючи від комерційного холоду і закінчуючи промисловим.

ДП "ЕЛЕКТРОНІКА" АТ "ЕЛЕКТРОНІКА" пропонує індивідуальний підхід до кожного об’єкту по проектуванню та реалізації холодопостачання та регульованого газового середовища (РГС) для сховищ овочів та фруктів.

На наших складах є широкий спектр холодильного обладнання та комплектуючих до холодильних систем європейських виробників: холодильні компресори та агрегати, повітроохолоджувачі, установки для охолодження та заморожування продукції, прилади керування та контролю, холодоагенти, інструменти для сервісу та монтажу, запасні частини до холодильних компресорів.

У 2017 р. започаткували власне виробництво з розташуванням у м. Львів.

Раді запропонувати вам компресорно-конденсаторні холодильні агрегати та багатокомпресорні станції на базі:

Новим етапом в розвитку нашої компанії є надання статусу ОЕМ – виробника від компанії BITZER у 2020 р.

"ЕЛЕКТРОНІКА" ДП "ЕЛЕКТРОНІКА" АТ є офіційним дистриб’ютором таких відомих брендів як:

Ми забезпечуємо технічну підтримку, регулярно надаємо технічні консультації для наших клієнтів, гнучку систему знижок, доставку продукції по всій території України, підтримуємо широкий асортимент продукції на складі, надаємо гарантію на обладнання – 12 місяців.

Будемо раді співробітництву з вами!

Наші нагороди
Наші об'єкти
Догори Телефон